Rok szkolny 2017/2018

Samorząd uczniowski w naszej szkole tworzą wszyscy uczniowie klas 4-7 i przedstawiciele wybrani w wyborach . Pełnimy ważną funkcję w sprawach dotyczących pracy szkoły. Staramy się realizować potrzeby naszych koleżanek i kolegów. Organizujemy liczne imprezy, takie jak dyskoteki, Dzień Sportu, Dzień Rodzinki. Prowadzimy akcje charytatywne i różne zbiórki. Zajmujemy się gazetką szkolną, na której zamieszczamy ważne informacje i wydarzenia w szkole. Podczas pierwszego zebrania w szkole Prezydium Samorządu ustaliło plany na cały rok szkolny i jednogłośnie powołało funkcję rzecznika samorządu. Obecnie mamy na celu poprawić poczucie bezpieczeństwa wśród uczniów i nauczycieli.

Odbywają się także cykliczne zebrania z przedstawicielami klas 4-7, na których omawia się bieżące sprawy z życia szkoły. Rolę opiekuna SU pełni p. Monika Górnikiewicz

W skład prezydium samorządu wchodzą:

- przewodniczący – Olga Kotecka klasa 7b

- Adrian Bońkowski

- Maja Czapska

- Liliana Cybulska

W ważnych uroczystościach szkolnych i pozaszkolnych bierze udział Poczet Sztandarowy:

- I skład: Olga Kotecka (klasa 7b), Nikola Jakacka (klasa 7a), Błażej Szramowski (klasa 7b)

- II skład: Zuzanna Krysiak (klasa 7b), Wiktoria Frątczak (klasa 7b), Dawid Pham (klasa 6a).