09-400 Płock; Pasaż Vuka Karadzica 1; tel. 024 3642680; tel/fax 024 3642681
rosja angielski strona główna

szkola1

 

"Jedynka nocą" - 8 edycja

25 listopada 2016 r. w Szkole Podstawowej nr 1 w Płocku odbyła się impreza pt. "Spacerkiem po Europie" która jest kontynuacją spotkań w ramach Jedynki Nocą. Tegoroczna Noc była niezwykła Uczniowie z klas 3-6 wybrali się w ciekawą, bardzo zaskakującą i bardzo emocjonującą podróż- podróż po Europie i Naszej Ojczyźnie Polsce.

Czytaj więcej: Jedynka nocą 8


7 edycja - "Jedynki nocą"

20 listopada 2015 roku w Szkole Podstawowej nr 1 im. Braci Jeziorowskich w Płocku odbyła się 7 edycja „Jedynki nocą”.

Czytaj więcej: Jedynka nocą - 7


  "Misie, miśki, misiaki - przyjazne pluszaki" - Jedynka Nocą

21/22 listopada 2014 r.

 „Misie, miśki, misiaki - przyjazne pluszaki”- taki tytuł nosiło wielkie przedsięwzięcie, które 21 listopada 2014 roku przygotowała dla swoich podopiecznych Szkoła Podstawowa nr 1 w Płocku. Była to już VI edycja „Jedynki Nocą”.

Czytaj więcej: Misie, miśki, misiaki - przyjazne pluszaki - VI Jedynka nocą


 "Wehikułem czasu przez epoki" - Jedynka Nocą

7/8 lutego 2014 r.

 

Czy można przenieść się w czasie? - uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 w Płocku udowodnili, że tak.

W lutym w naszej szkole odbyła się już V edycja projektu "Jedynka Nocą", pod hasłem "Wehikułem czasu przez epoki". Poprzednie nocne spotkania cieszyły się ogromnym zainteresowaniem uczniów, dlatego tym razem nauczyciele postanowili przeprowadzić eliminacje w klasach II - VI. Test historyczny pomyślnie rozwiązało aż 60 uczniów.

Czytaj więcej: Wehikułem czasu przez epoki


 "Teatralne rozmaitości" - Jedynka nocą

23/24 listopada 2012 r.

 

23 listopada 2012 r. w szkole Podstawowej nr 1 w Płocku miała miejsce czwarta już z kolei impreza z cyklu "Jedynka Nocą" zainicjowana przed dwoma laty przez dyrektora szkoły - p. Tadeusza Ciastkowskiego.

Poprzednia noc poszerzyła zainteresowania uczniów Jedynki przedmiotami ścisłymi - przyroda i matematyką. Organizatorki tegorocznego spotkania - p. Ewa Łada i p. Grażyna Zombiert po raz kolejny odwołały się do dziecięcej wyobraźni, która nie zna granic. Szkoła zamieniona na jeden wieczór i noc w teatralne wnętrze pomogła uczniom, ich rodzicom i zaproszonym gościom przenieść się w zaczarowany świat, gdzie nic nie musi być dosłowne i kojarzyć się ze szkolną codziennością. Było to spotkanie z ruchem, barwą, muzyką i pięknym słowem, mające rozbudzić wrażliwość, wzruszyć, zachwycić, pozwolić dzieciom na podróż do innego świata, skąd powróciły z zasobem nowych wrażeń i wiedzy.

Czytaj więcej: Teatralne rozmaitości

- powered by Joomla! -