Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice i Uczniowie!

Dyrektor szkoły udostępnia kalkulator do ustalania ocen z pisemnych prac kontrolnych. Program „sam” wystawi ocenę po wpisaniu dwóch wartości: liczby punktów zdobytych przez ucznia i ich liczby maksymalnej możliwej do zdobycia. Miejsca do wpisu są koloru żółtego. Na każdej sprawdzonej pracy kontrolnej wymienione powyżej dwie liczby będą umieszczone wg. schematu:

zdobyta liczba punktów /maksymalna liczba punktów

Życzymy przyjemnej pracy i jak najczęstszego „wystawiania przez program” super ocen.

Uwaga: Program jest w pełni funkcjonalny w wersji Microsoft Excel 2007 i nowszej. W starszych wersjach przyporządkowuje minimalną i maksymalną liczbę punktów poszczególnym ocenom – nie wystawia oceny, tj. wyświetla tą ocenę, która była zapisana podczas ściągnięcia programu ze strony szkoły.

Kalkulator oceny  (do pobrania plik xls 30 KB)