Witamy! Dołącz do nas na Facebooku.

09-400 Płock; Pasaż Vuka Karadzica 1; tel. 024 3642680; tel/fax 024 3642681
rosja angielski strona główna

szkola1

Apel Sukcesu

W czwartek 08.02.2018r odbył się Apel Sukcesu klas 1- 7, podsumowujący osiągnięcia dydaktyczno- wychowawcze w pierwszym semestrze.

Przypomniano uczniom co to jest sukces oraz regulamin właściwego uczenia się. Mobilizowano, by każdy mógł te sukcesy osiągać. Apel uprzyjemniały piosenki, promujące świadomość zasad bezpiecznych zachowań. Następnie wspólnie z nauczycielami wręczono wyróżniającym się uczniom klas młodszych listy pochwalne, a starszym listy gratulacyjne od Prezydenta Miasta Płocka. Ponadto, wyróżniono uczniów za stu procentową obecność na zajęciach w pierwszym semestrze. Uczęszczając i ucząc się systematycznie wierzymy, że w drugim semestrze nastąpi znaczna poprawa, a w naszym gronie zwiększy się grupa wyróżnionych.

Opiekunowie SU M. Górnikiewicz i W. Antczak

- powered by Joomla! -